“Трикотаж Маркет” успішно працює на ринку України вже понад 26 років – підприємство створено 1996 року в місті Комсомольськ, Полтавській області.

Основними напрямками діяльності підприємства є:

-виробництво трикотажних виробів
-пошив дитячого трикотажу
-пошив трикотажних виробів для дорослих
-розробка дизайну трикотажних виробів
-оформлення виробів малюнками, набивками, наклейками, вишивками
-виробництво виробів та їх оформлення за індивідуальними замовленнями
-продаж трикотажних виробів
-оптовий продаж дитячого одягу.

Особливості нашої роботи:

-оригінальний стиль та сучасний дизайн виробів
-зручність та практичність речей
-багата палітра кольорів пропонованих товарів
-індивідуальний підхід до кожного замовлення
-виготовлення речей тільки з натурального полотна
-постійне поліпшення та розширення асортименту
-лояльна цінова політика
-гнучка система знижок (у тому числі при замовленні через наш сайт)
-можливість замовлення товару за телефоном або електронною поштою

Професіоналізм та якість Цехи підприємства обладнані сучасною імпортною швейною технікою, у її розпорядженні є великі виробничі площі трикотажної фабриці. Це дає змогу забезпечити гідний рівень трикотажного виробництва. Висока кваліфікація та професіоналізм дизайнерів, модельєрів, конструкторів дозволяє надати нашим моделям неповторного образу та задовольнити навіть найвибагливіші смаки наших замовників. Наші менеджери з продажу із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання, а також познайомлять Вас з колекціями для того, щоб Ви змогли підібрати для своїх магазинів найбільш відповідний асортимент товару.

Завдяки тому, що полотна, що використовуються в роботі, містять натуральні волокна, наші трикотажні вироби відповідають усім естетичним, технологічним та експлуатаційним вимогам. Для виробництва наших виробів ми використовуємо високоякісні полотна найкращих виробників Туреччини та Китаю. Крім того, у роботі використовується фурнітура європейської якості. У ході тестування виробу успішно пройшли перевірку на довговічність матеріалів, надійність фурнітури, стійкість до вицвітання, придатність до частих прань та безліч інших параметрів, необхідних для якісного одягу.

Ми використовуємо трикотажні полотна: пріоритетним напрямком є ​​робота зі 100% бавовняним полотном кулірна гладь, інтерлок, футер, ситець та інші. Окремі вироби виконані з велюру, махри, рибани з лайкрою, що становлять 80 – 95% бавовни. Вся продукція відповідає вимогам ДСТУ. Багато параметрів – зручні застібки (кнопочки, блискавки, гудзики), комфортність і м’якість трикотажу, зручний крій – забезпечують максимально комфортне носіння наших речей, що є необхідною умовою для дитячих речей.

Асортимент Наше підприємство пропонує Вашій увазі широкий та різноманітний асортимент трикотажних виробів для дітей, для дорослих, а також товарів, необхідних у кожному будинку. У нашому каталозі Ви знайдете: майки, футболки, борцівки, безрукавки, топи, труси, шорти, треси, нічні сорочки, халати, піжами, гольфи, сорочки, джемпера, блузи, сукні, тільники, спідниці, сарафани,  комплекти , лосини, штани, спортивні костюми

 

Ведеться постійна робота над розширенням асортименту, розробкою нових моделей з використанням у виробництві нових прогресивних матеріалів та стратегій. У наших каталогах Ви можете побачити лише частину продукції, тому що весь модельний ряд трикотажних виробів постійно оновлюється. Одяг та трикотаж, вироблені нашим підприємством, – це ексклюзивний, сучасний та багатофункціональний продукт для будь-якої пори року та будь-якого призначення.

Дизайн Наша продукція має сучасний, оригінальний дизайн, фахівці підприємства «Трикотаж маркет» самостійно розробляють дизайн та лекала для кожної з майбутніх моделей. Ми постійно шукаємо та розробляємо нові рішення для наших колекцій. Важливим є те, що наші модельєри та конструктори з легкістю втілять у життя будь-яку задумку. Ми приймаємо індивідуальні замовлення. Завдяки роботі спеціального цеху, що спеціалізується на оформленні виробів, можливе нанесення малюнків, наклейок, набивок, вишивок будь-якої форми, будь-якого кольору та будь-якої складності.